Nabídka kurzů

Andělíčci  – Lidové říkadla a zpívánky posilující kontakt, pozornost, rytmus s doprovodem hudebních nástrojů, jsou zde zařazeny prvky babyjógy a znakování,  malé protažení pro maminky.  Pro   děti 0 – 18  měsíců. (nechodící).

Skřítci – Rozvoj pohybové dovednosti, psychomotorické hry, říkánky, písničky, zpívánky, rytmický doprovod. Rozvíjení soustředěnosti a spolupráce v kolektivu. Pro děti 18 – 36 měsíců (chodící).

Indiáni  –  Rozvoj pohybové dovednosti, psychomotorické hry, říkánky, písničky, zpívánky s indiánskou tématikou. Rozvíjení soustředěnosti a spolupráce v kolektivu. Pro děti  od 2 – 4 let.

Keramická dílna – Rozvoj jemné motoriky, fantazie, citu a soustředěnosti dítěte. Děti zde budou vytvářet výrobky, z kterých budou mít velkou radost všichni. Hodina probíhá bez přítomnosti rodičů a kurz je určen dětem od 3 – 6 let.

Tanečky pro nejmenší  – Rozvoj koordinace, pohybové a taneční dovednosti. Je zde kladen důraz na správné držení těla. Tanečky, písničky a malé choreografie. Pro děti od 3 -5 let.

Tanečky pro pokročilé – Rozvoj koordinace, pohybové a taneční dovednosti. Je zde kladen důraz na správné držení těla. V tomto kurzu se již zaměřují  na posílení těla, protažení těla a vytváření těžších  choreografie. Pro děti 5 – 8 let.

Hravá jóga – Rozvoj koordinace, obratnosti, soustředěnosti. Je zde kladen důraz na správné držení těla,  posilování těla,  a na všeobecný pohybový rozvoj.   Pro děti od 3 let.